מה חדש באור חיה

     צרי עימנו קשר             הרשמה לניוזלטר


 
 
דבר המנהלת

 
כולנו עדים היום לשינויים מרחיקי לכת שחלו בעולם בדורות האחרונים. שינויים שהביאו לחיפוש. חיפוש אחרי השמחה, העומק והחיות הפנימיים. לא היה מעולם חיפוש כה נלהב ומקיף את כל שכבות הציבור כפי שהוא כיום.
 
לפני שנים, גם אני מצאתי את עצמי אחרי קריירה אקדמאית שותפה לחיפוש זה.
חיפשתי את האמת, וככל שהעמקתי בכך מצאתי את עצמי חולמת על בית מדרש ייחודי לנשים שיעניק לי ולהן את המימד הפנימי של החיים. מקום בו אלמד את פנימיות התורה ברמה גבוהה עם נשים המחפשות את הטוהר ולא את התואר.

באור חיה מחנכים נשים ובחורות לנתינה, לאהבה, לראות טוב בשני, לא לדבר 'לא יפה על הזולת' להיות בשמחה, להקרין אור וחום. אם בחורות ונשים מתנהגות כך בחיי היום יום הן מקרינות אור על הבית והסביבה. כך יש ל"אור חיה" – שעניינו העצמה נשית יהודית, חלק בבניית ארץ נפלאה עם עתיד טוב ויפה לכולנו.

הרבי מליובאוויטש האמין בנשים. הוא היה בטוח שנשים מלאות בתוכן יוכלו להעניק לבית ולסביבה. הרבי ארגן כינוסים לנשים בבית מדרשו. נשים ובחורות ב"אור חיה" מקבלות כלים להעצים את עצמן ולתרום לחברה. כל אחת מוצאת דרך לביטוי אישי שלה בתוך המכלול.
 
ב"ה זכיתי יחד עם צוות נשים רציני להקים את מרכז "אור חיה", מעין אוניברסיטה פתוחה לנשים, שמהווה תשובה ומענה לצמאון הפנימי, לרוחניות המתגברת בנו ערב הגאולה. אני מזמינה אותך לראות, להתרשם, ולחוות לימודים באיכות אחרת.

 
בברכה
דניאלה גולן
 

הוספת תגובה:
* שדות חובה

ברוכה הבאה לאתר אור חיה,
האתר שלנו בבניה.

אנו שמחים להציג בפנייך את ״אור חיה LIVE״ - פורטל החדשות לאישה היהודייה